Anasayfa

Bizden Haberler

TYT Yaz Kursu
Bizden Haberler » TYT Yaz Kursu

Radikal Ailesi olarak, 1 Haziran'a kadar YKS kurslarımıza kayıt olan tüm öğrencilere ve okullarımızın 12. sınıfına kayıt olan tüm öğrencilere, TYT Yaz Kursu programını %50 indirim avantajlı olarak sunuyoruz.

Zamanı yönetmeye Radikal Eğitim TYT Yaz Kursu ile başla! Tüm güncel TYT konularını baştan sona, önemli kısımlara yoğunlaşarak ve aklınıza takılan her noktayı ayrıntılı bir şekilde cevaplandırarak sağlam bir ön hazırlık yapacağız.

Her sene TYT'de Türkiye dereceleri çıkaran öğretmen kadromuz, seviyenizi ilerletmeye yönelik hazırlanan nitelikli yayınlar, sınırsız soru sorma özgürlüğü, eksik olduğunuz veya kazanımlarınızı pekiştirmek istediğiniz derslerde bire bir özel ders imkanı, bireysel hedefinize yönelik çalışma programınızı takip etmek ve performansınızı değerlendirmek için eğitim koçluğu avantajı ve çok daha fazlası bu ayrıcalıklı programda!

Elbette yeni nesil soru çözümlerine dair pratik kazanacağınız denemeleri de unutmadık! 6 Hafta toplam 200 saat sürecek bu yoğun program boyunca, 5 adet deneme sınavı da olacaksınız.